Kosmetická ošetření SOTHYS

Základní kosmetické ošetřní SOTHYS

Základní kosmetické ošetření SOTHYS

Základní kosmetické ošetření SOTHYS je přizpůsobené dle typu pleti. Po jemném odlíčení pleti následuje peeling, který připraví pleť k aplikaci dalších pěstících produktů, masky a masáže celého obličeje, dekoltu a trapézového svalu.

Čas ošetření: 1h 20min
Cena ošetření: 1300,- Kč


Ošetření Sothys Organics

Ošetření SOTHYS Organics

Prozáření, hydratace a ochrana díky organickým produktům pro všechny typy pleti, včetně citlivé. Ponořte se do srdce přírody za doprovodu jedinečné hudby a užívejte si chvilku hluboké relaxace díky speciální masáži obličeje a rukou. Ošetření svěží vůní ručně sbírané březové mízy, květinovou vodou z hlohu, glycerinem ze sojových zrn pro dokonalou hydrataci, extraktem z vojtěšky proslulým svou aktivitou podobnou retinolu, který zvyšuje syntézu kolagenu.

Čas ošetření: 1h 20min
Cena ošetření: 1550,- Kč


Omlazující Sothys ošetření s BP3 TRI-KOMPLEXEM TM

Omlazující ošetření SOTHYS s βP3. TRI-KOMPLEXEM TM

βP3. TRI-KOMPLEX TM – šafran-jerlín-peptidy. Polyfenoly květu šafránu a dimerkvercetinu z květu jerlínu chrání pleť před oxidačním stresem, zatímco peptidy předcházejí vzniku chronologických příznaku stárnutí (vrásky, povolené rysy) – vhodné pro všechny typy pleti.

Čas ošetření: 1h 30min
Cena ošetření: 2300,- Kč


Hydratační ošetření Sothys s Hydra4Ha

Hydratační a liftingové ošetření SOTHYS s čtyřnásobnou kyselinou hyaluronovou

Cílené ošetření Hydra4Ha, které bojuje proti viditelným známkám stárnutí, vráskám a povoleným rysům. Hloubkově hydratační ošetření kombinující produkt s vysokou účinností a cílené profesionální metody aplikace, díky kterým získáte viditelně mladší tvář.

Čas ošetření: 1h 30min
Cena ošetření: 2250,- Kč


Sothys Detox Energie

Ošetření SOTHYS Detox Energie TM s peptidy, výtažkem z černého bezu a sibiřského ženšenu

Inovativní ošetření se silnou kombinací účinných látek, které detoxikují i okysličují pleť a chrání ji proti negativním vlivům stresu. Velmi účinné ošetření proti stárnutí pleti, která bude díky intenzivnímu okysličení projasněná, rozzářená a nabitá energií při zachování své mladistvosti.

Čas ošetření: 2h
Cena ošetření: 2500,- Kč


Peeling Sothys Resurfacant

Chemický peeling SOTHYS Resurfacant

Sothys Resurfacant je profesionální ošetření určené k intenzivní obnově pleti. Vylepší texturu Vaší pleti, okamžitě dodá jas a odhalí zářivější a více sjednocenou pleť. Zároveň eliminuje mrtvé buňky a stimuluje buněčnou obnovu pleti.

Ošetření se skládá z odlíčení pleti, gommage pleti, chemického peelingu s 20% kyselinou glykolovou a 1,3% vázanou kyselinou salicyovou, dále pak z hloubkového čištění pleti, zklidňující – relaxační masáže obličeje i dekoltu a završeno je okysličující maskou a hydratačním krémem.

Čas ošetření: 90min
Cena ošetření: 1700,- Kč


Sezónní ošetření Sothys

Sezónní SOTHYS ošetření (2x ročně)

Tato sezónní kosmetická péče o obličej je inspirována poznatky chronologie, které přesně cílí na specifické potřeby pleti během různých ročních období. Na jaro a léto dodává pleti vitamíny a minerály, na podzim a v zimě pak pleť okysličuje a rovněž podporuje její vzhled pomocí prospěšných minerálů.

Čas ošetření: 1h 20min
Cena ošetření: 1700,- Kč


Sothys ošetření pro mladou a problematickou pleť

SOTHYS ošetření pro mladou a problematickou pleť

Perfektní ošetření zacílené na mladou a problematickou pleť, které se skládá z peelingu, hloubkového ručního čištění, aplikace enzymatického čistícího krému desquacrem, protizánětlivé stahující masky, na závěr doplněné ošetřením pomocí speciálního zklidňujícího krému.

Čas ošetření: 40 – 60min
Cena ošetření: 900,- Kč


Slavnostní a večerní líčení

Slavnostní a večerní líčení

Nechte se od nás profesionálně nalíčit. Nabízíme líčení pro všechny typy slavnostních i večerních příležitostí. Ať se chystáte na svatbu, ples, romantickou večeři či důležitou obchodní schůzku a potřebujete vypadat skvěle a neodolatelně, zastavte se u nás. V rámci líčení je zahrnuta rovněž úprava řas a obočí.

Cena : 700 - 1500,- Kč (dle náročnosti)


Depilace obličeje a těla

Depilace obličeje a těla

V našem kosmetickém salonu nabízíme rovněž depilaci obličeje a těla.

horní ret: 150,- Kč
tváře: 150,- Kč
bikini: 300,- Kč
záda: 300,- Kč
lýtka: 500,- Kč
celé nohy: 800,- Kč
ruce: 350,- Kč