Kosmetická ošetření SOTHYS

Základní kosmetické ošetřní SOTHYS

Základní kosmetické ošetření SOTHYS

Základní kosmetické ošetření SOTHYS je přizpůsobené dle typu pleti. Po jemném odlíčení pleti následuje peeling, který připraví pleť k aplikaci dalších pěstících produktů, masky a masáže celého obličeje, dekoltu a trapézového svalu.

Čas ošetření: 1h 20min
Cena ošetření: 1100,- Kč


Omlazující Sothys ošetření s BP3 TRI-KOMPLEXEM TM

Omlazující ošetření SOTHYS s βP3. TRI-KOMPLEXEM TM

βP3. TRI-KOMPLEX TM – šafran-jerlín-peptidy. Polyfenoly květu šafránu a dimerkvercetinu z květu jerlínu chrání pleť před oxidačním stresem, zatímco peptidy předcházejí vzniku chronologických příznaku stárnutí (vrásky, povolené rysy) – vhodné pro všechny typy pleti.

Čas ošetření: 1h 30min
Cena ošetření: 1900,- Kč


Hydratační ošetření Sothys s Hydra3Ha

Hydratační ošetření SOTHYS s trojnásobnou kyselinou hyaluronovou

Cílené ošetření Hydra3Ha, které bojuje proti viditelným známkám stárnutí, vráskám a povoleným rysům. Hloubkově hydratační ošetření kombinující produkt s vysokou účinností a cílené profesionální metody aplikace, díky kterým získáte viditelně mladší tvář.

Čas ošetření: 1h 30min
Cena ošetření: 1900,- Kč


Rychlé ošetření Sothys s liftingovou maskou

Rychlé ošetření SOTHYS s liftingovou maskou

Nemáte dostatek času a přesto chcete skvěle vypadat? Naše rychlé SOTHYS ošetření se skládá z odlíčení obličeje, následovaného klasickým peelingem či gommage peelingem a završené liftingovou maskou, která zajistí vysokou hydrataci, vypnutí jemných vrásek a dokonalý vzhled.

Čas ošetření: 30 – 40min
Cena ošetření: 500,- Kč


Sezónní ošetření Sothys

Sezónní SOTHYS ošetření (2x ročně)

Tato sezónní kosmetická péče o obličej je inspirována poznatky chronologie, které přesně cílí na specifické potřeby pleti během různých ročních období. Na jaro a léto dodává pleti vitamíny a minerály, na podzim a v zimě pak pleť okysličuje a rovněž podporuje její vzhled pomocí prospěšných minerálů.

Čas ošetření: 1h 20min
Cena ošetření: 1300,- Kč


Sothys ošetření pro mladou a problematickou pleť

SOTHYS ošetření pro mladou a problematickou pleť

Perfektní ošetření zacílené na mladou a problematickou pleť, které se skládá z peelingu, hloubkového ručního čištění, aplikace enzymatického čistícího krému desquacrem, protizánětlivé stahující masky, na závěr doplněné ošetřením pomocí speciálního zklidňujícího krému.

Čas ošetření: 40 – 60min
Cena ošetření: 700,- Kč


Slavnostní a večerní líčení

Slavnostní a večerní líčení

Nechte se od nás profesionálně nalíčit. Nabízíme líčení pro všechny typy slavnostních i večerních příležitostí. Ať se chystáte na svatbu, ples, romantickou večeři či důležitou obchodní schůzku a potřebujete vypadat skvěle a neodolatelně, zastavte se u nás. V rámci líčení je zahrnuta rovněž úprava řas a obočí.

Cena : 500 - 700,- Kč (dle náročnosti)


Depilace obličeje a těla

Depilace obličeje a těla

V našem kosmetickém salonu nabízíme rovněž depilaci obličeje a těla.

horní ret: 50,- Kč
tváře: 70,- Kč
lýtka: 350,- Kč
celé nohy: 500,- Kč
ruce: 250,- Kč